Pracuj z nami

Jesteś osobą zmotywowaną i zaangażowaną, z dużą ilością ciekawych pomysłów oraz otwartą na nowe wyzwania? Tematyka odnawialnych źródeł energii nie jest Ci obca? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, to nasza oferta jest dla Ciebie!

Swoim pracownikom zapewniamy:

 • stabilne warunki zatrudnienia,
 • perspektywy i możliwości rozwoju zawodowego,
 • szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych,
 • narzędzia do pracy,
 • atrakcyjne wynagrodzenie.

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy się z Tobą!

  Szanowni Państwo, jeśli zamieszczą Państwo w swoim CV poniższą klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych, będziemy mogli przetwarzać Państwa dane osobowe również rekrutacjach prowadzonych w przyszłości. Jeśli nie zamieszczą Państwo tej klauzuli nie będziemy mogli wykorzystywać Państwa danych w przyszłych rekrutacjach. Dane wykorzystamy wtedy jedynie na potrzeby aktualnie prowadzonych rekrutacji.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GoBiznes Sp. z o.o. moich danych osobowych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) przez okres najbliższych 2 lat. Brak wyrażenia ww. zgody spowoduje, że dane zostaną usunięte po zakończeniu trwającego procesu rekrutacyjnego.

  Więcej informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych znajdą Państwo tutaj.