fotowoltaika
oszczędzaj pieniądze
i chroń środowisko

Chcesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd? Zainwestuj we własną instalację fotowoltaiczną. Starannie zaprojektowany i indywidualnie dopasowany system pozwoli na całkowite zaspokojenie potrzeb Twojego domu czy biznesu, na energię elektryczną.

Fotowoltaika to także przyjazne dla przyrody, czyste źródło pozyskiwania energii elektrycznej. Instalacja nie wytwarza zanieczyszczeń, hałasu ani w żaden inny sposób nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.

Nasza kadra

Nasza kadra to doświadczeni specjaliści w zarządzaniu oraz sprzedaży, w branży odnawialnych źródeł energii i nie tylko. Swą wiedzę zdobywali w najprężniej rozwijających się firmach na Polskim rynku. Ich doświadczenie i profesjonalizm pozwalają na kształtowanie nowoczesnej i stabilnej organizacji, nastawionej na dynamiczny rozwój w dziedzinie innowacji w OZE.

Andrzej Piotrowski

Dyrektor Sprzedaży w Columbus Energy S.A. związany z firmą od ponad 6 lat. Ekspert w budowaniu i zarządzaniu sprzedażą. Doświadczony menedżer zarządzający i menedżer sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem w organizacjach sprzedaży i korporacjach. Działalność na rynku Odnawialnych Źródłach Energii (OZE). Poprzednio działalność na rynku ubezpieczeniowym oraz na rynku innych usług finansowych. 

Anna Szczygłowska

Zastępca Dyrektora Sieci Sprzedaży Agencyjnej poszukujący partnerów biznesowych w sprzedaży innowacyjnych produktów z dziedziny Odnawialnych Źródeł Energii skierowanych do klientów B2B i B2C. Prywatnie fanka rozwoju osobistego i rozwiązań ekologicznych.

Paweł Sieńczak

Zastępca Dyrektora Sieci Sprzedaży Agencyjnej poszukujący partnerów biznesowych w sprzedaży innowacyjnych produktów z dziedziny Odnawialnych Źródeł Energii skierowanych do klientów B2B i B2C. Związany z Columbus Energy od ponad 5 lat.

darmowy prąd ze słońca w Twoim domu

sprawdź ofertę