Poznaj nasze produkty

magazyn energii

magazyn energii

zyskaj niezależność

Magazyn energii pozwoli na zwiększenie autokonsumpcji energii z instalacji fotowoltaicznej, a także zapewni większą niezależność od dostaw energii. Urządzenia dostępne w ofercie Voltiki to najnowocześniejsza, wydajna technologia LiFePO4, długa żywotność oraz atrakcyjny, nowoczesny design. Magazyny wyposażone są w fukncje backup, która zapewni zasilanie domu w czasie przerw w dostawie prądu.

Czytaj więcej
pompy ciepła

pompy ciepła

komfort i ekologia

Pompy ciepła powietrze - woda, dostępne w ofercie Voltiki to multifunkcjonalne urządzenia, które nie tylko ogrzeją dom, ale także przygotują ciepłą wodę użytkową, a w lecie dadzą przyjemny chłód. Pompy te charakteryzują się wysoką efektywnością, dzięki czemu są tanie w eksploatacji. Oferowane urządzenia zapewnią komfort cieplny nawet przy temperaturze do -25 st. Celsjusza.

Czytaj więcej
elektromobilność

elektromobilność

ładowarki do samochodów elektrycznych

Stacje ładowania dostępne w ofercie Voltiki to kompaktowe i prostew obsłudze rozwiązanie dla osób chcących ładować samochody elektryczne w swoim domu lub firmie. Domowa stacja ładowania samochodu zwiększa komfort użytkowania auta elektrycznego oraz pozwala znacznie zaoszczędzić czas. Proces ładowania samochodu elektrycznego za pomocą ładowarki jest znacznie krótszy niż z “gniazdka”.

Czytaj więcej
fotowoltaika

fotowoltaika

energia ze słońca dla Twojego domu

Fotowoltaika zawsze jest ogromną korzyścią ponieważ znacząco obniża koszty użytkowania budynku. Jako odnawialne źródło energii oprócz tego, że jest ekonomiczna i ekologiczna i stanowi stabilną inwestycję.

Czytaj więcej

Bazy widedzy

zamów rozmowę z konsultantem