Nasza kadra

Nasza kadra to doświadczeni specjaliści w zarządzaniu oraz sprzedaży, w branży odnawialnych źródeł energii i nie tylko. Swą wiedzę zdobywali w najprężniej rozwijających się firmach na Polskim rynku. Ich doświadczenie i profesjonalizm pozwalają na kształtowanie nowoczesnej i stabilnej organizacji, nastawionej na dynamiczny rozwój w dziedzinie innowacji w OZE.

Andrzej Piotrowski

Dyrektor Sprzedaży w Columbus Energy S.A. związany z firmą od ponad 6 lat. Ekspert w budowaniu i zarządzaniu sprzedażą. Doświadczony menedżer zarządzający i menedżer sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem w organizacjach sprzedaży i korporacjach. Działalność na rynku Odnawialnych Źródłach Energii (OZE). Poprzednio działalność na rynku ubezpieczeniowym oraz na rynku innych usług finansowych. 

Anna Szczygłowska

Zastępca Dyrektora Sieci Sprzedaży Agencyjnej poszukujący partnerów biznesowych w sprzedaży innowacyjnych produktów z dziedziny Odnawialnych Źródeł Energii skierowanych do klientów B2B i B2C. Prywatnie fanka rozwoju osobistego i rozwiązań ekologicznych.

Paweł Sieńczak

Zastępca Dyrektora Sieci Sprzedaży Agencyjnej poszukujący partnerów biznesowych w sprzedaży innowacyjnych produktów z dziedziny Odnawialnych Źródeł Energii skierowanych do klientów B2B i B2C. Związany z Columbus Energy od ponad 5 lat.