fotowoltaika

energia ze słońca dla Twojego domu

 • ikonka Oszczędność - dzięki fotowoltaice, możesz zaoszczędzić nawet 90% na rachunkach za prąd w skali roku.
 • ikonka Wygoda - instalacja jest w całkowicie bezobsługowa, nie musisz jej myć, odśnieżać, ani serwisować.
 • ikonka Niezależność - z własną instalacją fotowoltaiczną zyskasz niezależność od stale rosnących cen prądu.
produkt

W naszej ofercie znajdują się monokrystaliczne panele fotowoltaiczne wiodących producentów, które cechuje:

 • wysoka efektywność,
 • długa żywotność,
 • odporność na zmienne warunku atmosferyczne,
 • 25-letnia gwarancja na sprawność.

Produkcję energii elektrycznej optymalizuje niezawodny inwerter marki Solis, który pozwala na zdalny monitoring pracy instalacji 24 godziny na dobę. Jego najważniejsze cechy to:

 • sprawność powyżej 98% i niskie napięcie startowe,
 • precyzyjny algorytm MPPT,
 • niski wskaźnik awaryjności <0,2% ,
 • wydłużony do 10 lat okres gwarancji producenta.

inwestycja z pewnym zyskiem

Fotowoltaika to wydajna i sprawdzona technologia, której żywotność szacuje się na co najmniej 30 lat. Inwestycja we własną elektrownię słoneczną, zwraca się już w 6-7 lat, później to czysty zysk! Z instalacją fotowoltaiczną nie tylko oszczędzasz, ale także zyskujesz niezalność od stale rosnących cen prądu.

profesjonalny dobór mocy instalacji

Doświadczony zespół specjalistów dobierze moc instalacji do Twoich potrzeb, tak by w pełni pokryła Twoje zużzycie energii elektrycznej. Dzięki temu Twoje rachunki obniżą się nawet do 90%. Jedyne opłaty jakie zobaczysz na rachunku za prąd, to niewielkie opłaty stałe, związane z dystrybucją energii.

czysta energia z natury

Odnawialne źródła energii, do których należy fotowoltaika, to technologie najbardziej przyjazne dla środowiska. Instalacja fotowoltaiczna jest cicha i nie emituje zanieczyszczeń. Dzięki własnej elektrowni słonecznej nie tylko wytwarzasz prąd, ale również dbasz o środowisko naturalne.

wygoda

Instalacje fotowoltaiczne są praktycznie bezobsługowe. Budowa instalacji jest stosunkowo prosta, nie mamy tu wielu elementów ruchomych podlegających szybkiemu zużyciu. Instalacji nie trzeba serwisować, dzięki czemu nie generuje dodatkowych kosztów. Co więcej, instalacji nie trzeba myć, ani odśnieżać. Dzięki specjalnym powłokom i na skutek grawitacji, panele oczyszczają się same.

bezpieczeństwo
instalacji fotowoltaicznych

Instalacje fotowoltaiczne od Voltiki spełniają najsurowsze standardy bezpieczeństwa. Przykładamy szczególną uwagę do jakości zabezpieczeń, a także do samego montażu. Dzięki współpracy z Columbus, możemy zapewnić najbardziej doświadczone ekipy instalatorów, które pracują według ściśle określonych standardów montażowych.

bezpieczeństwo instalacji

zamów rozmowę z konsultantem